Code Center ستایش 2 چند قسمت دیگر دارد؟؟

ستایش 2 چند قسمت دیگر دارد؟؟

دانلود فیلم ایرانی | دانلود فيلم جديد ايراني
کانال تلگرام پرشین فیلم
تعرفه تبلیغات تعرفه تبلیغات

شمـا میتوانیــد برای دیافت آخرین مطالب و آگاهی از آخریـن اخبــار موزیـک در ایمیـــل خـود در خبــرنامـه ثـبت نـام کنــید

ستایش 2 چند قسمت دیگر دارد؟؟


"سعید سلطانی" کارگردان سریال "ستایش" در گفتگو با خبرنگار حوزه رادیو و تلویزیون باشگاه خبرنگاران در خصوص سری دوم این مجموعه گفت: فصل دوم "ستایش" ادامه فصل اول این مجموعه است و در واقع قصه با گذر 20 سال از ماجراهایی که آدم‌های داستان را ترک کردیم، ادامه پیدا می‌کند.
 
وی افزود: در زمان حاضر قصه‌ی "ستایش" فرزندانش، فردوس و آدم‌هایی که در فصل اول شناختیم شکل می‌گیرد.
 
"سلطانی" تصریح کرد: فصل دوم "ستایش" دارای دو بخش است بخش اول شامل 26 قسمت، که از ابتدای اردیبهشت سال 92 تصویربرداری آن آغاز شد و تا 22 روز آینده تمام خواهد شد.
 
وی ادامه داد: بخش دوم با یک فاصله‌ی دوماهه در 26 قسمت ادامه پیدا خواهد کرد و تصویربرداری آن نیز همزمان با پخش فصل دوم "ستایش" در حال انجام است.
 
"سلطانی" بیان کرد: قصه‌ی فصل اول "ستایش" در دهه 60 و ابتدای 70 شروع و به پایان رسید و حال در فصل دوم با گذشت 20 سال قصه‌ی آن در شرایط فعلی اتفاق می‌افتد.
 
وی اظهار داشت: به تبع این شرایط یکسری آدم‌های جوان به مجموعه اضافه شدند و قصه رویکرد جوان گرایانه دارد و سعی شده در حیطه‌ی قصه دوم به مسائل جوانان، شرایط و زندگی روزمره پرداخته شود.
 
"سلطانی" عنوان کرد: همانگونه که در فصل اول "ستایش" یک رویکرد اجتماعی به آدمهای داستان داشتیم در فصل دوم هم با پرداخت این شرایط به مسائل روز جامعه پرداخته و در واقع قصه فارغ از روابط ما و مردم کوچه بازار نیست.
 
وی در خصوص اینکه آیا "ستایش2" همانند سری اول با استقبال روبه‌رو خواهد شد، اظهار داشت: به عنوان کارگردان این مجموعه می‌گویم که "ستایش 2" به عنوان یک مجموعه جداگانه خاصیت، انرژی و پتانسیل خوبی برای دیده‌ شدن دارد.
 
وی افزود: قصه روابط درگیرکننده و جذابیت‌های خاص خودش  را دارد به انضمام این که در بستر فصل اول با توجه به آنچه که دیده‌ایم اتفاق می‌افتد.
 
گفتنی است؛ "ستایش 2" ازجمعه‌ی این هفته از شبکه سه سیما به روی آنتن خواهد رفت.


بازدید : 268 | پرینت | تاریخ : پنجشنبه 22 خرداد 1393 ساعت : 09:54
برچست ها : ,,

نویسنده :

نظرات (0)

دسته :

نظرات
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :
متن دیدگاه :

تصویر ثابت